Sekční vrata se otvírají kolmo a proto vytvářejí místo před i za vraty. Články vrat jsou následně posunovány pod stropem, svisle nad otvorem nebo střechou.

Modelová řada 40 je přesvědčivá svou jedinečnou programovou rozsáhlostí, top designem vrat a certifikovanou bezpečností.

Rychloběžná sekční vrata jsou tou nejlepší volbou např. pro uzavření požárních stanic nebo halových prostor s rychlým chodem výroby.

Kompaktní sekční vrata jsou ideálním řešením pro plně prosvětlené haly se skleněnými fasádami a světelnými kopulemi.

Modelová řada 40 spojuje přednosti vratového systému nenáročného na místo s jedinečnou programovou obšírností a top aktuálním designem vrat.

Průmyslová sekční vrata, pohony a ovládání společnosti Hörmann jsou vzájemně perfektně sladěným sytémem od jediného dodavatele.

Vrata modelové řady 40 společnosti Hörmann odpovídají přísným požadavkům evropské normy 13241-1 (platné od 01.05. 2005). Tyto bezpečnostní požadavky jsou samozřejmě prověřeny dle konstrukčních modelů a certifikovány TÜV.

Separátní kolaudace stavby je zcela zbytečná.

Rolovací vrata Hörmann jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci sestávající pouze z malého množství komponentů obzvláště hospodárná.

Rolovací vrata jsou velmi nenáročná na prostor nad otvorem vrat, protože se jejich pancíř navíjí zcela kompaktně. Je to velmi důležitá přednost zvláště v halách s jeřábovými dráhami, v prostorách, kde se využívá vysokozdvižných vozíků s vysokým vidlicovým sloupkem, nebo v prostorách se zdvižnými plošinami a všude tam, kde je prostor omezen stavbou podmíněnými instalacemi.

Rolovací vrata řady jsou obecně vybavena pohonem i ovládáním.

Hörmann rolovací vrata a pohony jsou dodávány také v certifikovaném ATEX provedení a mohou být požity také ve výbušném prostředí.

Kde nás najdete

Rychlý kontakt

MERLLING spol. s r.o.

Šťáhlavská 605/III

337 01 Rokycany

Mobil: +420 603 864 714

Email: merlling@merlling.cz

Vaše starosti svěřte nám

  • zaměříme a poradíme
  • vyhotovíme cenovou nabídku
  • nakreslíme na přání provedení a stavební připravenost
  • provedeme vybourání oken, dveří a jejich likvidaci
  • provedeme kompletní zednické práce včetně finální začištění špalet oken a dveří
  • osadíme vnitřní i vnější parapety
  • samozřejmě úklidíme a odvezeme suť